Trendy w wystroju wnętrz w 2019 roku.

Excellent DevelopmentBlog

Najważniejsze targi wnętrzarskie na świecie już za nami. Zaprezentowano na nich materiały wykończeniowe, meble i dodatki, które królować będą w wystroju wnętrz w tym roku. Po jakie elementy zatem warto sięgnąć? Jakie barwy są kolorami roku 2019?

Gdzie najlepiej mieszkać – w mieście czy poza miastem?

Excellent DevelopmentBlog

Własne „m” Posiadanie własnego mieszkania to w dzisiejszych czasach pewnego rodzaju wyznacznik tego, iż określony status majątkowy został osiągnięty. Młodzi ludzie nie chcąc wynajmować od osób trzecich mieszkań, snują marzenia o własnym.

Okolice Krakowa – idealne miejsce do zamieszkania

Excellent DevelopmentBlog

Wybór mieszkania czy domu to bardzo ciężkie i długoterminowe wyzwanie. Dokonujemy wyboru prawdopodobnie na całe życie. Jedną z kluczowych rzeczy jest lokalizacja. W tym artykule pragnę przedstawić Wam korzyści mieszkania w okolicach Krakowa.

Prawdziwy dom – bez czego nie może się obejść?

Excellent DevelopmentBlog

Dom to marzenie wielu ludzi, którego ostateczny wygląd układamy w swojej głowie latami. Zależy nam na wyjątkowej atmosferze i oddaniu swojego niepowtarzalnego stylu. Podpowiadamy, co należy umieścić w swoich planach aby być zadowolonym. Chcesz wiedzieć bez czego nie może się obejść prawdziwy dom? Zapraszamy do lektury.

Jak się przygotować do współpracy z projektantem wnętrz?

Excellent DevelopmentBlog

Wiele osób decyduje się na współpracę z projektantem wnętrz. Po zakupie nowego domu zależy nam, aby przestrzeń, w której będziemy spędzać czas, była atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna i komfortowa. Samodzielna aranżacja jest dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. To właśnie dlatego architekci często pomagają w stworzeniu wygodnego i reprezentacyjnego wystroju.

Jak urządzić przytulnie nowo zakupiony dom?

Excellent DevelopmentBlog

Zdajemy sobie sprawę, że przytulne urządzenie domu to niemałe wyzwanie. Warto jednak poświęcić temu zadaniu dużo czasu oraz uwagi, by móc cieszyć się miłą atmosferą własnego lokum przez całe życie.

Wystrój wnętrza nowego domu – samodzielnie czy z projektantem wnętrz?

Excellent DevelopmentBlog

Wnętrze nowego domu można zaaranżować na milion sposobów. A to oznacza, że wkraczając do krainy aranżacji, często nam obcej, możemy albo wejść na ścieżkę przygody i satysfakcji albo wkroczyć w świat pełen pułapek i narastającej frustracji. Wybór należy do nas.