Bolechowice jako część Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie

Excellent DevelopmentBlog

Kompleks Modern Residence w podkrakowskich Bolechowicach powstał z myślą o osobach ceniących komfort i zdrowy styl życia. Idealna lokalizacja sprawia, że domy znacząco wyróżniają się wśród inwestycji o podobnym charakterze. Mieszkanie w Parku Krajobrazowym Dolinki Krakowskie Luksus kompleksu Modern Residence to nie tylko wysoce funkcjonalny dom: monitorowany, ogrodzony i nowocześnie oświetlony. Na części wspólnej kompleksu powstał bowiem autorski projekt zagospodarowania … Read More

Bolechowice obok Krakowa – historia wsi

Excellent DevelopmentBlog

Bolechowice to prężnie rozwijająca się wieś znajdująca się nieopodal Krakowa. Leży w województwie małopolskim, a dokładniej w powiecie krakowskim, w gminie Zabierzów.

Trendy w wystroju wnętrz w 2019 roku.

Excellent DevelopmentBlog

Najważniejsze targi wnętrzarskie na świecie już za nami. Zaprezentowano na nich materiały wykończeniowe, meble i dodatki, które królować będą w wystroju wnętrz w tym roku. Po jakie elementy zatem warto sięgnąć? Jakie barwy są kolorami roku 2019?

Gdzie najlepiej mieszkać – w mieście czy poza miastem?

Excellent DevelopmentBlog

Własne „m” Posiadanie własnego mieszkania to w dzisiejszych czasach pewnego rodzaju wyznacznik tego, iż określony status majątkowy został osiągnięty. Młodzi ludzie nie chcąc wynajmować od osób trzecich mieszkań, snują marzenia o własnym.

Okolice Krakowa – idealne miejsce do zamieszkania

Excellent DevelopmentBlog

Wybór mieszkania czy domu to bardzo ciężkie i długoterminowe wyzwanie. Dokonujemy wyboru prawdopodobnie na całe życie. Jedną z kluczowych rzeczy jest lokalizacja. W tym artykule pragnę przedstawić Wam korzyści mieszkania w okolicach Krakowa.

Prawdziwy dom – bez czego nie może się obejść?

Excellent DevelopmentBlog

Dom to marzenie wielu ludzi, którego ostateczny wygląd układamy w swojej głowie latami. Zależy nam na wyjątkowej atmosferze i oddaniu swojego niepowtarzalnego stylu. Podpowiadamy, co należy umieścić w swoich planach aby być zadowolonym. Chcesz wiedzieć bez czego nie może się obejść prawdziwy dom? Zapraszamy do lektury.

Jak się przygotować do współpracy z projektantem wnętrz?

Excellent DevelopmentBlog

Wiele osób decyduje się na współpracę z projektantem wnętrz. Po zakupie nowego domu zależy nam, aby przestrzeń, w której będziemy spędzać czas, była atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna i komfortowa. Samodzielna aranżacja jest dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. To właśnie dlatego architekci często pomagają w stworzeniu wygodnego i reprezentacyjnego wystroju.