Dom w Bolechowicach – a jakie udogodnienia znajdziesz w środku?

Excellent DevelopmentBlog

Luksusowa inwestycja, jaką jest Modern Residence, z zewnątrz prezentuje się niezwykle prestiżowo i efektownie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, stworzyliśmy kompleks wyjątkowych domów wolnostojących. A jak to wygląda od środka? Czy wnętrza są tak samo luksusowe?  Podwyższony standard w cenie Każdy z czterech domów, które wchodzą w skład kompleksu Modern Residence, gwarantuje standard wykończenia klasy premium!  Oto podstawowe wyposażenie, jakie … Read More

Inteligentny dom, czyli jaki? Kilka przykładów rozwiązań Smart Home, które najlepiej się sprawdzą

Excellent DevelopmentBlog

Na etapie realizacji budynku mieszkalnego warto określić jego wydajność energetyczną. Modne, nowoczesne rozwiązania, składające się na system inteligentnego domu (z ang. SmartDom), wpływają na obniżenie kosztów, zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Łącząc to założenie z najwyższą jakością realizacji budynku, zachęcamy, aby poznać różne rozwiązania i odpowiednio wcześnie przygotować niezbędne wyposażenie. Inteligentny dom współpracuje z mieszkańcami. Aby systemy działały sprawnie i … Read More

Bolechowice jako część Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie

Excellent DevelopmentBlog

Kompleks Modern Residence w podkrakowskich Bolechowicach powstał z myślą o osobach ceniących komfort i zdrowy styl życia. Idealna lokalizacja sprawia, że domy znacząco wyróżniają się wśród inwestycji o podobnym charakterze. Mieszkanie w Parku Krajobrazowym Dolinki Krakowskie Luksus kompleksu Modern Residence to nie tylko wysoce funkcjonalny dom: monitorowany, ogrodzony i nowocześnie oświetlony. Na części wspólnej kompleksu powstał bowiem autorski projekt zagospodarowania … Read More

Bolechowice obok Krakowa – historia wsi

Excellent DevelopmentBlog

Bolechowice to prężnie rozwijająca się wieś znajdująca się nieopodal Krakowa. Leży w województwie małopolskim, a dokładniej w powiecie krakowskim, w gminie Zabierzów.

Trendy w wystroju wnętrz w 2019 roku.

Excellent DevelopmentBlog

Najważniejsze targi wnętrzarskie na świecie już za nami. Zaprezentowano na nich materiały wykończeniowe, meble i dodatki, które królować będą w wystroju wnętrz w tym roku. Po jakie elementy zatem warto sięgnąć? Jakie barwy są kolorami roku 2019?

Gdzie najlepiej mieszkać – w mieście czy poza miastem?

Excellent DevelopmentBlog

Własne „m” Posiadanie własnego mieszkania to w dzisiejszych czasach pewnego rodzaju wyznacznik tego, iż określony status majątkowy został osiągnięty. Młodzi ludzie nie chcąc wynajmować od osób trzecich mieszkań, snują marzenia o własnym.

Okolice Krakowa – idealne miejsce do zamieszkania

Excellent DevelopmentBlog

Wybór mieszkania czy domu to bardzo ciężkie i długoterminowe wyzwanie. Dokonujemy wyboru prawdopodobnie na całe życie. Jedną z kluczowych rzeczy jest lokalizacja. W tym artykule pragnę przedstawić Wam korzyści mieszkania w okolicach Krakowa.

Prawdziwy dom – bez czego nie może się obejść?

Excellent DevelopmentBlog

Dom to marzenie wielu ludzi, którego ostateczny wygląd układamy w swojej głowie latami. Zależy nam na wyjątkowej atmosferze i oddaniu swojego niepowtarzalnego stylu. Podpowiadamy, co należy umieścić w swoich planach aby być zadowolonym. Chcesz wiedzieć bez czego nie może się obejść prawdziwy dom? Zapraszamy do lektury.