Jak kupić dom od dewelopera – przebieg krok po kroku

Excellent DevelopmentBlog0 Comments

nowy dom bolechowice widok

Kupno domu. Takiej decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień i dlatego warto dobrze zastanowić się, czy nabyć go na rynku pierwotnym czy wtórnym. Obecnie o wiele prościej jest kupić dom od dewelopera, ponieważ wiąże się to z wymiernymi korzyściami.

Rynek pierwotny vs wtórny – gdzie warto kupić dom?

Excellent DevelopmentBlog0 Comments

domy rynek pierwotny czy wtórny

Nieruchomości od deweloperów nie wymagają remontu i można je urządzać według własnych potrzeb i oczekiwań. Coraz więcej inwestorów przegląda oferty tylko pochodzące z rynku pierwotnego. Dlaczego? Wysoka estetyka i nowoczesność budynków to główne argumenty kupujących. Przekonajmy się, z jakich względów warto zdecydować się na zakup domu prosto od dewelopera.

Zakup domu od dewelopera – co musisz wiedzieć?

Excellent DevelopmentBlog0 Comments

zakup domu od dewelopera

Zakup domu to poważne przedsięwzięcie finansowe, które budzi sporo emocji. Inwestorzy kupujący swoją pierwszą nieruchomość mogą być onieśmieleni jej widokiem. Przez co łatwo im przestać być obiektywnymi. Dlatego kupując dom od inwestora, warto jest mieć już wcześniej przygotowaną strategię, dotyczącą tego, jakie pytania chcemy mu zadać i czego powinniśmy od niego oczekiwać.

Dom w Bolechowicach? 5 powodów dlaczego warto zamieszkać poza miastem

Excellent DevelopmentBlog

domy kraków deweloper

Planując przeprowadzkę “na swoje”, poszukujemy złotego środka – lokalizacji, która zapewni nam dostęp do atrakcji wielkiego miasta, a jednocześnie spokój i sielankę znane z wakacji na wsi. Czy istnieje rozwiązanie, które zapewni nam jedno i drugie?