Urządzanie domu po odbiorze od dewelopera – od czego zacząć?

Excellent DevelopmentBlog

Własne cztery kąty to marzenie wielu ludzi, w tym szczególnie młodych, którzy dopiero co zaczynają stawiać swoje pierwsze samodzielne kroki. Kupno własnego mieszkania jest właśnie jednym z takich. Można by rzec, że to jedno z najważniejszych wydarzeń, jakie spotykają nas w ciągu całego życia, a już kupno pierwszego, własnego mieszkania nie można porównać z niczym innym.

Dlatego tak ważnym jest, aby zrobić to dobrze, by nie wpaść w kłopoty i urządzić je według własnego zmysłu estetycznego i podszeptów wyobraźni.

 

Jaki dom wybrać?

Wiele osób zaczyna swój wybór od określenia czy chciałaby kupić mieszkanie w bloku, czy jednak ceni sobie spokój i własny kawałek działki. Wówczas o wiele lepszym wyborem staje się popularnie zwana szeregówka, bliźniak lub dom jednorodzinny. Jednak i tutaj można budować wszystko samemu, planując od zera, a można zdać się na pomoc firm deweloperskich, które specjalizują się w budowie domów bogatych w nowoczesne i wygodne rozwiązania.

Excellent Development to firma z bogatym doświadczeniem, które wykorzystuje między innymi w budowie luksusowych domków. Każdy z ich projektów konsultowano w gronie wybitnych specjalistów z dziedziny architektury i budownictwa, aby efekt końcowych zachwycał zarówno wykonawców, jak i przyszłych właścicieli nowego lokum. W swojej pracy firma stawia na nowoczesność oraz innowacyjność. Oferta jest skierowana głównie do najbardziej wymagających klientów. Warto wspomnieć, że firma Excellent Development ma na swoim koncie takie nagrody, jak:

  • „Złoty Orzeł polskiego budownictwa 2015” w kategorii inwestor/inwestycja
  • „Diament polskiej jakości w budownictwie 2016” w kategorii usługi developerskie

Tutaj należy z duma podkreślić fakt, że drugą nagrodę firma otrzymała jako jedyny developer na terenie całego kraju.

Dlaczego warto kupić dom u dewelopera?

Przed każdą decyzją należy rozważyć ewentualne plusy i minusy sytuacji. W przypadku kupna domu u dewelopera dokładnie możemy zobaczyć, co otrzymujemy. W przypadku domów budowanych od zera, jest to niewątpliwie ogromna zaleta.

Modern Residence w podkrakowskich Bolechowicach

Jeżeli zależy państwu na indywidualnym podejściu, nowoczesnym wyglądzie i najwyższej jakości, jest to strzał w dziesiątkę. Excellent Development oferuje cztery wolnostojące nowoczesne domki w podkrakowskich Bolechowicach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć komfortowy dojazd. Niepowtarzalna lokalizacja oraz luksus zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rezerwat przyrody Dolinki Krakowskie, więc wszyscy, którzy cenią sobie malownicze widoki, będą zachwyceni lokalizacją. Dom obfituje w wiele rozwiązań funkcjonalnych i ułatwiających, takich jak:

  • Rekuperator kominkowy
  • Instalacja solarna
  • Centralny odkurzacz
  • Instalacja klimatyzacji
  • Możliwość inteligentnego zarządzania budynkiem

Urządzenie domu po odbiorze u dewelopera

W chwili, w której otrzymamy już upragnione kluczyki, możemy czuć się w pełni odpowiedzialnym za wprowadzanie zmian w życie. Zgodnie z ustawą deweloperską z chwilą przekazania mieszkania dom powinien mieć już pozwolenie na użytkowanie.

 

Udostępnij ten artykuł