NOWE DOMY NA SPRZEDAŻ OD DEWELOPERA

 • EXCELLENT DEVELOPMENT

  Inwestor Developer

  EXCELLENT DEVELOPMENT specjalizuje się w luksusowych inwestycjach mieszkaniowych, które powstają dzięki współpracy z gronem wykwalifikowanych profesjonalistów w dziedzinie architektury oraz budownictwa. Jesteśmy firmą, z doświadczeniem, która kieruje się zasadami etycznego i nowoczesnego zarządzania. Nasze projekty deweloperskie, domy rynek pierwotny w Krakowie, powstają z myślą o najbardziej wymagających klientach. Funkcjonalność, nowoczesność i dbałość o detale to cechy, które charakteryzują nasze inwestycje. Nasze starania w tej dziedzinie zostały docenione prestiżowymi nagrodami w branży budowlanej. Za inwestycję VILLE ELITE zostaliśmy nagrodzeni „ZŁOTYM ORŁEM POLSKIEGO BUDOWNICTWA w kategorii INWESTOR/INWESTYCJA, a w kolejnym roku otrzymaliśmy nagrodę „DIAMENT POLSKIEJ JAKOŚCI W BUDOWNICTWIE” w kategorii Usługi Deweloperskie.

 • VILLE ART

   

   

  Ville Art

   

   

  Ville Art

   

   

  Ville Art
UNIQUE HOUSES FOR UNIQUE PEOPLE . . .

OSTATNIE ZREALIZOWANE
INWESTYCJE

wizualizacja domu jednorodzinnego

VILLE ART MODERN

SPRZEDANE
Zobacz
wizualizacja domu jednorodzinnego

VILLE ART FUTURA

SPRZEDANE
Zobacz
wizualizacja domu jednorodzinnego

MODERN RESIDENCE

SPRZEDANE
Zobacz

VILLE ELITE

SPRZEDANE
Zobacz

FUTURA PARK

SPRZEDANE
Zobacz

WILA LEŚNA

SPRZEDANE
Zobacz

DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE KRAKOWA

Mimo, że nie brak w ostatnim czasie inwestycji deweloperskich, niewiele jest takich projektów przestrzeni mieszkalnych, które są zamknięte w atrakcyjnej architektonicznie bryle, o wielu wartościach użytkowych, a przede wszystkim ulokowanych w atrakcyjnym otoczeniu. Domy Kraków i okolice – jeśli takie jest pole Twoich zainteresowań, z pewnością zechcesz przyjrzeć się miejscowości Zelków…
Nasza oferta wyróżnia się na tle innych inwestycji, ponieważ proponujemy zakup domu od dewelopera, nowoczesnego i niezwykle funkcjonalnego, usytuowanego w urokliwej miejscowości tuż obok jednego z większych małopolskich Parków Krajobrazowych! To idealna propozycja, jeśli chcesz wyrwać się z miejskiego zgiełku i pogoni za uciekającym czasem.

DOM – ZELKÓW

Wiemy, że głównie centrum miasta od lat zmaga się ze smogiem i bardzo zanieczyszczonym powietrzem, tak więc lokalizacja naszych budynków i świeże powietrze w pakiecie stanowią olbrzymią wartość dodaną. Dzięki takiemu mieszkaniu odpoczniesz wieczorami od kurzu i pyłu.
Jeśli interesuje Cię kupno domu od dewelopera w krakowskich okolicach, cenisz sobie komfort życia i wysoki standard przestrzeni, w jakiej na co dzień funkcjonujesz, to nasza propozycja w Zelkowie jest właśnie dla Ciebie! Tuż obok znajduje się urokliwy Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie, gdzie z przyjemnością można spędzać weekendy na łonie natury.

NOWE DOMY – KRAKÓW

Mieszkanie w Zelkowie to idealne rozwiązanie dla osób związanych emocjonalnie i zawodowo z rejonami dużego miasta, jednak poszukujących wytchnienia, spokoju, czystszego powietrza i energii wynikającej z obcowania z naturą. Zakup domu od dewelopera w tym regionie to idealne rozwiązanie.
Teren, w jakim mamy przyjemność realizować naszą inwestycję luksusowego kompleksu pięciu wolnostojących budynków mieszkalnych, charakteryzuje się wyjątkowo pięknymi krajobrazami, osadzonymi w ożywczym mikroklimacie dolin: Bolechowickiej, Kluczwody, a także Kobylańskiej. Skutki takiej lokalizacji widać jak na dłoni, średnia roczna temperatura jest tutaj bowiem o 2ºC niższa, niż w samym mieście!

DOMY W OKOLICACH KRAKOWA

Ze względu na bogatą historię, nieustanny rozwój całej aglomeracji oraz rozległe obszary zielone, stary gród Kraka jest bardzo atrakcyjny do zamieszkania. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że kupno domu od dewelopera w Zelkowie oznacza świetne połączenie siecią autobusowej komunikacji miejskiej z centrum miasta i jego obwodnicą oraz z lotniskiem w Balicach. Tuż obok znajduje się też wyjazd na obwodnicę.
Dla nas najwyższą wartością jest satysfakcja i zadowolenie kupujących, a sprzedawane przez nas domy (Kraków i okolice) dedykowane są najbardziej wymagającym klientom. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i ponadprzeciętny standard wykończeniowy.

DOM OD DEWELOPERA

Wszystkie nasze budynki wyposażone zostały w klimatyzację, instalację solarną, system centralnego odkurzania, a także przygotowane pod system inteligentnego zarządzania domem FIBARO. Całość kompleksu jest ogrodzona. Pas zieleni wykonany został według autorskiego projektu, jak również oświetlenie budynku i układ kostki brukowej. Każdy budynek posiada garaż.
Domy w Krakowie i okolicach stwarzają olbrzymie spektrum możliwości związanych z podniesieniem ogólnej jakości swojego życia, opartej na odnalezieniu spokoju, wewnętrznej wrażliwości lub aktywnym odpoczynku w otoczeniu przepięknej natury i krajobrazów. Jeśli interesuje Cię kupno domu od dewelopera to rozejrzyj się po przepięknym Zelkowie!

Formularz
kontaktowy

EXCELLENT DEVELOPMENT SP.J
C.MACIAŚ I H.ARENY

ul. Sołtysa Dytmara 3/U1
30-126 Kraków

www.excellentdevelopment.pl

793-37-93-93

KRS 0000325981
NIP 9452129487
REGON 121008893


EXCELLENT DEVELOPMENT SP.J
C.MACIAŚ I H.ARENY

ul. Sołtysa Dytmara 3/U1
30-126 Kraków

www.excellentdevelopment.pl
biuro@excellentdevelopment.pl
793-37-93-93

KRS 0000325981
NIP 9452129487
REGON 121008893