Dom w Bolechowicach? 5 powodów dlaczego warto zamieszkać poza miastem

Excellent DevelopmentBlog

osiedle z modernistycznymi domami szeregowymi, w kolorach bieli i szarości oraz czarnymi dachami

Planując przeprowadzkę “na swoje”, poszukujemy złotego środka – lokalizacji, która zapewni nam dostęp do atrakcji wielkiego miasta, a jednocześnie spokój i sielankę znane z wakacji na wsi. Czy istnieje rozwiązanie, które zapewni nam jedno i drugie?

Wielu miłośników stolicy małopolski pragnie spędzić życie w pobliżu jej zabytków, jednak z dala od miejskiego zgiełku. Dlatego wybierając miejsce na nowy dom, poszukują oni lokalizacji na tyle blisko Krakowa, aby móc w pełni korzystać z jego uroków, a jednocześnie nieco dalej od szumu zaludnionych uliczek i pełnych samochodów dróg. Dla każdej z tych osób mamy bardzo dobrą wiadomość: wasze marzenia spełnią się dzięki nowej, powstającej w Bolechowicach inwestycji MODERN RESIDENCE, w której powstają luksusowe i nowoczesne domy jednorodzinne.

Nowy dom w okolicy Krakowa

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie poza miastem. Szukają one ostoi, komfortowego miejsca, w którym będą mogły naprawdę odpocząć – co w mieście nie zawsze jest możliwe. Jednakże mimo wszystko wiele z nich ceni sobie sąsiedztwo miast, takich jak Kraków – chociażby ze względu na bogactwo zabytków i mnogość dostępnych tam atrakcji.

Doskonałym rozwiązaniem będą dla nich piękne domy w inwestycji MODERN RESIDENCE, stworzone przez Excellent Development z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dlaczego warto tu zamieszkać?

1. Zaledwie 8 km od Krakowa

Bolechowice, w których zlokalizowany jest kompleks Modern Residence to doskonała lokalizacja dla wszystkich, którzy pragną mieć łatwy dostęp do miasta. Od Krakowa dzielić ich będzie zaledwie 8 km, a od ścisłego centrum kilkanaście kilometrów.

2. Świetna baza wypadowa

Mieszkańcy domów w Bolechowicach Modern Residence będą mogli cieszyć się bliskim sąsiedztwem najpiękniejszych polskich dolin: Doliny Kobylańskiej, Bolechowickiej oraz Kluczwody. Ze względu na przebiegającą tamtędy sieć szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych), lokalizacja kompleksu stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych zabytków i cudów natury.

3. Piękny krajobraz

Z pewnością dobrze poczuje się tutaj każdy, kto docenia piękno i bliskość natury. Tereny otaczające  domy stanowią bowiem część Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie.

4. Ucieczka od zgiełku

Podmiejska okolica zapewnia wspaniałą ucieczkę od szumu i nieustannego biegu. To miejsce, w którym można zwolnić i naprawdę się zrelaksować. Domy w kompleksie Modern Residence zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić ich mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę życia.

5. Najlepsze miejsce dla dzieci

Recepta na szczęśliwe dzieciństwo? Zabawa w ogrodzie, na świeżym powietrzu, w sielskiej atmosferze. Letnie kąpiele w ogrodowym basenie czy zimowe lepienie bałwana pod własnym oknem – to niewątpliwe uroki dorastania poza miastem. W Modern Residence każdy dzień przyniesie pozytywne wspomnienia.

Udostępnij ten artykuł