Dom w Bolechowicach – a jakie udogodnienia znajdziesz w środku?

Excellent DevelopmentBlog

Luksusowa inwestycja, jaką jest Modern Residence, z zewnątrz prezentuje się niezwykle prestiżowo i efektownie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, stworzyliśmy kompleks wyjątkowych domów wolnostojących. A jak to wygląda od środka? Czy wnętrza są tak samo luksusowe? 

Podwyższony standard w cenie

Każdy z czterech domów, które wchodzą w skład kompleksu Modern Residence, gwarantuje standard wykończenia klasy premium! 

Oto podstawowe wyposażenie, jakie znajduje się w każdym domku:

  • stolarka drewniana trzyszybowa,
  • drzwi wejściowe antywłamaniowe z naświetlem,
  • klimatyzacja,
  • instalacja solarna,
  • instalacja kominkowa,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • instalacja alarmowa oraz videodomofon,
  • instalacja centralnego odkurzacza,
  • instalacja do filtrowania i zmiękczania wody. 

Funkcjonalny układ pomieszczeń 

Domy, które oferujemy, to wygodne i przestronne budynki jednorodzinne, zapewniające komfort wszystkim swoim mieszkańcom. Każdy posiada powierzchnię użytkową wynoszącą ponad 170 m2. Na parterze znajduje się strefa dzienna z dużym salonem, aneksem kuchennym, spiżarnią, małą łazienką, pomieszczeniem gospodarczym oraz wiatrołapem, z którego można bezpośrednio przejść do jednostanowiskowego garażu. Z przestronnego salonu wychodzi się na zewnętrzny taras.

Na piętrze znajdują się cztery sypialnie – trzy mniejsze oraz jedna duża, o powierzchni blisko 20m2. Znajdziemy tu także garderobę, w której można wygodnie przechowywać swoje ubrania. Na piętrze znajduje się także pralnia oraz dwie łazienki. Dzięki temu domownicy nie muszą stać w kolejce, aby skorzystać z toalety lub wziąć prysznic! Z głównej oraz z mniejszej sypialni można wyjść na przestronny taras. 

Otwarta przestrzeń i nowoczesny styl

Planując inwestycję Modern Residence, mieliśmy na celu przede wszystkim stworzenie nowoczesnego kompleksu mieszkalnego dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązaniach. I udało nam się osiągnąć sukces! Nasze domy w Bolechowicach oferują nowoczesny styl i różnorodne możliwości wykończenia. Przestronne, funkcjonalne pomieszczenia, otwarty salon z aneksem kuchennym oraz duże przeszklenia sprawiają, że inwestycja Modern Residence już na pierwszy rzut oka robi piorunujące wrażenie i świetnie wpisuje się w aktualne trendy. Dodatkowymi atutami tej lokalizacji jest pięknie zagospodarowany teren wokół budynków, sąsiedztwo rezerwatu przyrody Dolinki Krakowskie, a także łatwy dojazd do centrum. Jeśli poszukujesz komfortowego i luksusowego domu w spokojnej i cichej okolicy – ta oferta idealnie spełni Twoje oczekiwania!

Udostępnij ten artykuł