Dlaczego warto kupić nasz dom

Excellent DevelopmentBlog

Domy tworzące inwestycję MODERN RESIDENCE łączą w sobie nowoczesność i wysoki standard wykończenia. Zastosowana technologia pozwoliła na uzyskanie funkcjonalnych i przestronnych wnętrz. Projektując nasze domy zadbaliśmy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Nowatorski design

Nowoczesna architektura sprawia, że nasze domy nie pozostają niezauważone. Dwukondygnacyjną konstrukcję budynków wykonano z betonu zbrojonego oraz pustaków ceramicznych. Geometryczną formę oparto na prostopadłych pionowych elementach.

Drewniane wykończenie

Nasze domy wyposażone zostały w duże, panoramiczne okna. Dzięki zastosowaniu systemu trójszybowego, wykorzystane okna zapewniają nie tylko doskonałą izolację termiczną, ale także ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Okna wykonano z lakierowanego drewna.

Ekonomiczne ogrzewanie

Dzięki zastosowaniu pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania, system ogrzewania oferuje wysoki stopień bezpieczeństwa. Zastosowany sterownik elektroniczny dba o utrzymanie odpowiedniej temperatury w domu.

Niezbędne instalacje

Nasze domu wyposażone zostały we wszystkie konieczne instalacje: posiadają prąd elektryczny, gaz, wodę wraz z kanalizacją oraz centralne ogrzewanie.

Klimatyzacja w cenie

W projekcie uwzględniono układ klimatyzacji zapewniający optymalną temperaturę w domu nawet podczas upałów. Oprócz regulacji temperatury, klimatyzator zadba o odpowiednią wilgotność w pomieszczeniach, a także wytworzy korzystny mikroklimat wnętrza.

Energia czerpana z natury

Zastosowanie instalacji solarnej pozwala nie tylko na obniżenie kosztów ogrzewania wody, ale także redukcję emisji spalin. Ekologiczna energia słoneczna jest całkowicie bezpieczna, a zastępując energię pochodzącą z paliw kopalnych przyczynia się do poprawy funkcjonowania ekosystemów.

Inteligentne zarządzanie

Sterowanie okien, rolet i drzwi za pomocą telefonu? Żaden problem! Nasze domu posiadają instalację elektryczną przygotowaną pod inteligentne zarządzanie budynkiem.

Łączność ze światem

Do domów przyłączono wszystkie niezbędne media cyfrowe. Instalacja telefonu stacjonarnego, telewizji satelitarnej, czy Internetu nie wymaga ingerencji w konstrukcję domu.

Czystość absolutna

Nasze domy wyposażone zostały w instalację centralnego odkurzacza. Dzięki temu kurz trafia zostają na zewnątrz domu, a mieszkanie jest całkowicie bezpieczne dla alergików.

Pojemny garaż

Na parterze zlokalizowano garaż o powierzchni 19,20 metrów kwadratowych, który umożliwi bezpieczne przechowywanie nawet dłuższych pojazdów samochodowych.

Estetyczne ogrodzenie

Przestrzeń należącą do każdego domu wydzielono metalowym ogrodzeniem. Estetycznie wykonany płot zapewnia bezpieczeństwo użytkowników, jak i potrzebną prywatność.

Poprawa bezpieczeństwa

Domy wyposażono w system alarmowy oraz wideodomofon, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa w każdej chwili.

Otoczenie zieleni

Kompleks znajduje się w doskonałej lokalizacji. Brak bliskiego sąsiedztwa zabudowań oraz obszar parku krajobrazowego zapewniają możliwość odpoczynku na łonie natury.

Udostępnij ten artykuł