Bolechowice – jakie okoliczne atrakcje czekają na Ciebie i Twoje dzieci po przeprowadzce?

Excellent DevelopmentBlog

Wybór idealnego miejsca do zamieszkania dla rodziny to decyzja, która będzie rzutowała na komfort życia przez wiele lat. W bogatej ofercie nieruchomości na rynku pierwotnym spotkać można się z propozycjami, które kuszą atrakcyjnością okolicznego terenu, przyjaznym układem pomieszczeń w budynkach oraz dogodną infrastrukturą drogową.

Jeśli marzysz, by zamieszkać w okolicy Krakowa, korzystając z łatwego dojazdu do centrum miasta, a jednocześnie cieszyć się na co dzień ciszą, spokojem i bezpośrednim dostępem do niezbędnych udogodnień, zamieszkaj w Bolechowicach.

Podkrakowskie Bolechowice idealnym miejscem do zamieszkania.

Firma Excellent Development, która z myślą o wymagających klientach tworzy kompleks wygodnych, nowoczesnych domów Modern Residence, oferuje możliwość zamieszkania w Bolechowicach. Podkrakowska miejscowość, oddalona zaledwie o 10 km od centrum Krakowa, 8 km od lotniska Balice, z łatwym dojazdem do obwodnicy miasta, oddalonej o 4,5 km oraz nowocześnie przystosowanej estakadzie ronda Ofiar Katynia stała się najatrakcyjniejszą lokalizacją do zamieszkania dla rodzin. Szybki dojazd samochodem lub komunikacją podmiejską oraz bezpośrednie sąsiedztwo pięknych terenów zielonych, zlokalizowanych w ramach rezerwatu przyrody Dolinki Krakowskie, czynią okolicę idealnym miejscem do zamieszkania.

Modern Residence to przestronne, ponad 246 metrowe domy dwukondygnacyjne, wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz najwyższej jakości materiały. Usytuowanie inwestycji, przy urokliwej, zielonej alei – ulicy Jurajskiej, wydobywa piękno terenu, wzbogacając otoczenie starannie zaplanowanym kompleksem zieleni oraz oświetlenia i kostki brukowej. Przestronne wnętrza tworzą komfort dla rodzin, nowoczesne rozwiązania, takie jak centralny odkurzacz, czy rekuperator kominkowy, ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a ogrodzenie i monitorowanie terenu stwarzają poczucie bezpieczeństwa.

Bolechowice atrakcyjne dla Ciebie i Twoich dzieci.

Modern Residence jest ofertą, skierowaną przede wszystkim do rodzin. Dzięki umiejscowionym niedaleko obiektom takim, jak przedszkole i szkoła podstawowa, znacznie zwiększy się Wasz codzienny, logistyczny komfort. Dolinki Krakowskie staną się ulubionym miejscem zgłębiania ciekawostek przyrodniczych, a okoliczne Doliny Bolechowicka, Kobylańska i Kluczwody będą znakomitą okazją do zwiedzania pięknych, niedalekich zakątków. Formacja skalna – Brama Bolechowicka będzie z pewnością dużą atrakcją dla dzieci oraz dorosłych, zwłaszcza, że położona jest kilkaset metrów od domów Modern Residence.  Położony w sąsiedztwie Zabierzów stanowi bazę rekreacyjno – sportową, oferując miłośnikom aktywnego spędzania czasu kompleks fitness, basen, korty tenisowe, ściankę wspinaczkową, możliwość jazdy konnej. Bliskość centrów handlowych znacznie ułatwi codzienne zakupy, a doskonały mikroklimat miejsca, będący gwarancją czystego powietrza, tak pożądanego w okolicy Krakowa, sprawi, że Ty i Twoje dzieci nie będziecie narażeni na szkodliwe skutki zanieczyszczenia powietrza. Oferta firmy Excellent Development jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zamieszkaj w Modern Residence i ciesz się zacisznym, urokliwym miejscem niedaleko pięknego Krakowa.  

 

Udostępnij ten artykuł