Prestiż

Na prestiż inwestycji VILLE ART wpływa zarówno doskonała lokalizacja, jak i bogaty standard wykończenia. Inwestycja powstaje zaledwie 8 km od Krakowa, z doskonałym dojazdem do centrum miasta i jest kolejnym naszym projektem realizowanym w najwyższym standardzie kierowanym głownie do klientów PREMIUM. Zamieszkanie w jednej z inwestycji EXCELLENT DEVELOPMENT samo w sobie jest oznaką prestiżu, ponieważ tworzymy wyjątkowe projekty i luksusowo je aranżujemy. VILLE ART zostaną dodatkowo wyposażone w wiele innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań, a cały teren kompleksu zostanie elegancko zagospodarowany włącznie z zielenią i oświetleniem części wspólnych. Bryła budynków zostanie ozdobiona szlachetnymi materiałami takimi jak spieki kwarcowe, stal nierdzewna, czy bezpieczne szkło. W celu utrzymania najwyżej jakości wykonania naszych inwestycji korzystamy z usług szerokiego grona fachowców i specjalistów, dzięki którym każdy detal jest przemyślany i wykonany z najwyższą starannością.

Komfort

VILLE ART to kolejna realizacja firmy EXCELLENT DEVELOPMENT i kolejna perełka zarówno pod względem architektury, lokalizacji jak i standardu wykończenia. Jak wszystkie poprzednie realizacje firmy, VILLE ART charakteryzować się będzie niezwykłą dbałością o detale i komfort użytkowników. Właśnie dla komfortu użytkowników zaprojektowaliśmy ponad 40-to metrowy salon, dwustanowiskowy garaż w bryle budynku, master bedroom z prywatną łazienką i garderobą oraz pokój kąpielowy z sauną. Na zewnątrz budynku przewidzieliśmy dodatkowe miejsca parkingowe dla 3-ech samochodów, dzięki czemu mieszkańcy kompleksu oraz ich goście będą mogli wygodnie parkować.

Mikroklimat

BOLECHOWICE ze względu na piękno krajobrazu i cenną przyrodę włączone zostały w obszar Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Lokalizacja VILLI ART sprawia, że jest ona doskonałym miejscem wypadowym do zwiedzania najpiękniejszych z tych dolin: Bolechowickiej, Kobylańskiej oraz Kluczwody. Położenie miejscowości wpływa na jej niezwykłe walory przyrodnicze i sprawia, że jest ona doskonałym miejscem do życia. Bolechowice oferują mikroklimat i świeże powietrze, tak cenne w rejonie Krakowa.

Bezpieczenstwo

VILLE ART , które powstają na ostatnich, najpiękniejszych działkach luksusowego, zamkniętego osiedla zapewnią swoim mieszkańcom całkowite bezpieczeństwo i jeśli będzie taka potrzeba, również izolację, lecz z możliwością korzystania z dużych, prywatnych ogrodów dzięki czemu nie będzie ona tak uciążliwa jak dla mieszkańców miast. Ponadto cały teren kompleksu jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany, a wewnątrz osiedla każda willa zostanie dodatkowo odgrodzona od pozostałych znajdujących się w kompleksie budynków. Dzięki temu mieszkańcy VILLI ART będą mieć zapewnioną całkowitą prywatność i bezpieczeństwo.

Prestiż
Komfort
Mikroklimat
Bezpieczeństwo
 • MODERN RESIDENCE ETAP 2

  MODERN RESIDENCE to luksusowy kompleks czterech, nowoczesnych domów wolnostojących o charakterze rezydencjalnym zlokalizowany w podkrakowskich Bolechowicach. Indywidualne projekty domów powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których funkcjonalność, luksus oraz niepowtarzalna lokalizacja muszą iść w parze. Kompleks powstaje w Bolechowicach w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Jurajskiej w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody DOLINKI KRAKOWSKIE. Nowe domy w okolice Krakowa realizowane będą w najwyższej jakości wykończenia i oprócz standardowych rozwiązań wyposażone zostaną w wiele nowinek technicznych oraz rozwiązań funkcjonalnych takich jak między innymi instalacja klimatyzacji, centralnego odkurzacza, instalacja solarna, czy rekuperator kominkowy. Przygotowane także będą pod system inteligentnego zarządzania budynkiem.
  Całość kompleksu będzie ogrodzona i monitorowana oraz przygotowana perfekcyjnie pod każdym względem dla komfortu i wygody użytkowników. MODERN RESIDENCE wykonana zostanie w całości według indywidualnego projektu przygotowanego specjalnie dla tej inwestycji, a który obejmuje nie tylko same budynki, ale także autorski projekt urządzenia zieleni na części wspólnej kompleksu, projekt oświetlenia kompleksu oraz projekt wykonania kostki brukowej. Zadbaliśmy o każdy szczegół naszej inwestycji, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

  Każdy z nowych domów na sprzedaż o powierzchni całkowitej 246,11 m2 posadowiony zostanie na działce o powierzchni ok. 700 m2 i posiadać będzie jednostanowiskowy, przestronny garaż z opcją dostawienia wiaty na dwa samochody oraz 2 zewnętrzne miejsca parkingowe.
  Na parterze budynku znajdzie się przestronny salon o powierzchni 41,33 m2 , kuchnia ze spiżarnią, łazienka, wiatrołap, schowek pod schodami oraz kotłownia z dużym pomieszczeniem gospodarczym i ponad 20-to metrowy taras.
  Na piętrze: sypialnia rodziców z prywatną łazienką, garderobą i ponad 18-to metrowym tarasem z pięknym widokiem, trzy dodatkowe sypialnie, ogólnodostępna łazienka oraz garderoba z pralnią.

 • MODERN RESIDENCE ETAP 2

  KOMPLEKS MODERN RESIDENCE zlokalizowany jest w najpiękniejszej części podkrakowskich BOLECHOWIC, przy ulicy Jurajskiej przypominającej zieloną aleję. Podstawowym atutem tej lokalizacji są doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum Krakowa (około 10 km), lotniskiem w Balicach (około 8 km) oraz obwodnicą Krakowa (około 4,5 km). Nowo wybudowana estakada przy Rondzie Ofiar Katynia sprawia, że Bolechowice stały się, ze względu na szybki dojazd do centrum miasta, jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do zamieszkania na obrzeżach Krakowa. Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa także zlokalizowanie w pobliżu takich inwestycji jak FACTORY OUTLET, LEROY MERLIN, CENTRUM WITEK w odległości około 5 km, IKEA, CASTORAMA, OBI, CH BRONOWICE w odległości około 8 km oraz szereg luksusowych salonów samochodowych. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy z liniami podmiejskimi 248 i 268 oraz przystanki prywatnej komunikacji podmiejskiej. Dojazd do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut samochodem i niewiele ponad 20 minut komunikacją podmiejską. W niedalekiej odległości od kompleksu znajdują się markety ALMA oraz LEVIATAN, poczta, apteka, zabytkowy kościół, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkole. BOLECHOWICE oferują także atrakcyjne tereny rekreacyjne, szlaki spacerowe i rowerowe. Sąsiadujący z Bolechowicami Zabierzów oferuje wiele atrakcji takich jak basen z kompleksem fitness, centrum wspinaczkowe, korty tenisowe, klub jazdy konnej, gminny ośrodek kultury itp.

 • Port lotniczy Kraków-Balice
  10 min
  Rynek Główny Kraków2
  20 min
  Galeria Bronowice Kraków
  13 min
  Galeria Handlowa Factory Outlet, Kraków
  7 min
  Przystanek MPK
  1 min
  Supermarket
  2 min
  Wjazd na obwodnicę Krakowa
  5 min
  Skałki Brama Bolechowicka
  2 min
 • OPIS:

  Fundament, strop, schody: beton zbrojony, pustaki ceramiczne, dachówka ceramiczna płaska w kolorze grafitowym, stolarka drewniana trzyszybowa z ciepłym montażem, systemowe okna kolankowe i dachowe firmy VELUX, drzwi wejściowe antywłamaniowe z naświetlem, wykonane wg. indywidualnego projektu, piec gazowy ze zbiornikiem i sterownikiem elektronicznym, instalacje zewnętrzne i wewnętrzne WOD.KAN.GAZ.C.O. oraz elektryczna, tynki gipsowe i wylewki cementowe, ocieplenie styropian grafitowy 15 cm, tynki zewnętrzne akrylowo-silikonowe, tynk strukturalny, brama garażowa z automatem, brama wjazdowa na teren kompleksu z automatem, kamera z rejestratorem przy wjeździe, ogrodzenie: metal, utwardzenie drogi i podjazdu przed budynkiem – kostka brukowa według indywidualnego projektu.

 • DODATKI:

  PODWYŻSZONY STANDARD W CENIE:

  • instalacja klimatyzacji,
  • instalacja solarna,
  • przygotowanie pod inteligentne zarządzanie budynkiem,
  • dodatkowy elektroniczny zamek wejściowy do budynku,
  • instalacja kominkowa, ogrzewanie podłogowe,
  • instalacja alarmowa, videodomofon,
  • instalacja przygotowana pod Internet, TV, oraz satelitę,
  • okablowanie pod kamery monitoringu dookoła budynku,
  • instalacja centralnego odkurzacza,
  • instalacja do filtrowania i zmiękczania wody,
  • oświetlenie zewnętrzne budynku plus dodatkowe lampy sterowane zegarem astronomicznym,
  • ukryte rynny zewnętrzne,
  • oświetlenie i zagospodarowanie terenu części wspólnych wraz z zielenią,
  • ogrodzenie każdego budynku separujące od reszty kompleksu.

 • Sprzedany
  Zarezerwowany
  Wolny
 • TEREN MODERN RESIDENCE

  BOLECHOWICE ze względu na piękno krajobrazu i cenną przyrodę włączone zostały w obszar Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Położenie miejscowości sprawia, że jest ona doskonałym miejscem wypadowym do zwiedzania najpiękniejszych z tych dolin: Bolechowickiej, Kobylańskiej oraz Kluczwody. Bajkowa formacja skalna - Brama Bolechowicka, zamykająca wylot doliny, znajduję się zaledwie kilkaset metrów od centrum miejscowości oraz od miejsca, w którym powstaje teren MODERN RESIDENCE. Jednak samo położenie miejscowości wpływa nie tylko na jej walory przyrodnicze, ale sprawia również, iż jest ona doskonałym miejscem do życia. Bolechowice zapewniają doskonały dojazd do centrum Krakowa oraz połączenie z Lotniskiem w Balicach i obwodnicą miasta, a jednocześnie oferują mikroklimat (średnia temperatura jest niższa o około 2 stopnie Celcjusza niż w Krakowie) i świeże powietrze, tak cenne w rejonie Krakowa.

 • OKOLICE MODERN RESIDENCE

  DOLINA BOLECHOWICKA jest jedną z najpiękniejszych dolin wchodzących w skład Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Wejście do dolinki stanowi tzw. Brama Bolechowicka zbudowana z wapiennych, widocznych z daleka skał o wysokości ok. 30 m. Skały tworzące tę bramę to Filar Abazego po wschodniej stronie, oraz Filar Pokutników po zachodniej stronie. Za nim znajduje się Zamarła. Wszystkie te skały udostępnione są do wspinaczki skalnej. Kilkadziesiąt metrów od Bramy Bolechowickiej idąc w głąb doliny, znajduje się dwustopniowy wodospad. Dolina Bolechowicka objęta jest ochroną rezerwatową – w południowej części doliny, od Bramy Bolechowickiej zaczynając, znajduje się rezerwat przyrody Wąwóz Bolechowicki.